"אלעס איבער וואקסינען"

די אחראים: זייער נייגעריג, אחראי, thefact

זכריהו
שר חמישים
תגובות: 75
זיך איינגעשריבען אום: דינסטאג נובעמבער 14, 2017 12:47 pm

תגובהדורך זכריהו » דינסטאג ינואר 29, 2019 4:28 pm

מצפים לישועה האט געשריבן:https://www.gofundme.com/f/vaxxed-vs-unvaxxed-study?fbclid=IwAR2GA8nppCC2gkqv2Zp8D6Xru5XYBvUEqsrUcAprDeGl-MwbGWb3WBLfOJ8

https://respectfulinsolence.com/2019/01 ... ous-study/

אוועטאר
Kosher Travel
שר האלף
תגובות: 1822
זיך איינגעשריבען אום: מיטוואך מארטש 30, 2016 7:40 pm
לאקאציע: Yehupesville
פארבינד זיך:

תגובהדורך Kosher Travel » דינסטאג ינואר 29, 2019 5:00 pm

מצפים לישועה האט געשריבן:
עכט היימיש האט געשריבן:
אלי' מקוה יוד האט געשריבן:
זענדל האט געשריבן:חשוב'ע @מנהלים, אין דעם אשכול מעג ברענעגן וואס מען וויל, קיין שום זאך איז נישט אלערט?

וואס מיינט איר?

ווען מצפים לייגט א קליפ פון א נישט צניעות'דיגע אשה קען מען עס באריכטן, אבער פאר דער באריכטער איז שוין צו שפעט...
פארוואס האט דער ניק אליין נישט קיין שכל????????
פאר זיין אגענדע איז ער גרייט מכשיל צו זיין א צווייטן????
קיינער וועט ממילא נישט טוישן זייער מיינונג, און @מצפים וכו' הערט זאפארט אויף צו ברענגען אומאויסגעהאלטענע קליפס, און בכלל גוי'אישע הבלים.
שכוח פון פאראויס

קיינער וועט נישט טוישען זייער מיינונג? וויאזוי האבן אלע עקסוועקסערס געטוישט זייער מיינונג? אלע אנטי וועקסערס זענען עקסוועקסערס.

א קליינע הערה:
אני הקטן, ר' קאושער טרעוועל שליט"א, בין איך געווען פארקערט. איך בין געוועהל אנטי וואקסין, אבער איך בין געווארן פרא וואקסין.
מנין, כשר עסען, כשר האטעלס Worldwide Jewish and Kosher Directory
http://www.KosherTravelInfo.com

~~~~~~~~~~~~~
ביטע אנטשולדיגען, אונזער מאנסי, ניו יארק אידישע דירעקטארי שלאפט איצט. אפשר וועט ער זיך אויפוועקען אסאך בעסער ווי פריער. אפשר נישט.

Haklal
שר האלף
תגובות: 1004
זיך איינגעשריבען אום: מיטוואך מארטש 02, 2016 11:24 pm

תגובהדורך Haklal » דינסטאג ינואר 29, 2019 9:22 pm

אז איך ליינען וועגן וואקסינען האב איך 160 בלעטער צי ליינען ? איז דא עפעס א מפתח פאר דעם אשכול?

אוועטאר
Think and Thank
שר שלשת אלפים
תגובות: 3921
זיך איינגעשריבען אום: דינסטאג ינואר 09, 2018 11:08 pm

תגובהדורך Think and Thank » דינסטאג ינואר 29, 2019 11:52 pm

דארפסט נישט קיין מפתח. מיש אויף סיי וואו אין דעם אשכול, ליין די נעקסטע דריי בלאט, וזהו. די אשכול איז בעיסיקלי 53 מאל איבערגעשריבן די זעלבע טענות ומענות.
Innocent until proven Republican

הענדימען
שר האלפיים
תגובות: 2145
זיך איינגעשריבען אום: פרייטאג אוקטובער 27, 2017 11:14 am

תגובהדורך הענדימען » מיטוואך ינואר 30, 2019 12:33 am

איך האב געעפנט נאר איין קליפ. ס'פאנגצעך אן מיט אויסגעלאסנקייט אהערגעשטעלט ווי פאר א שוי. נישט ווי פאר א ביזנעס לייק פרעזענטאציע. כ'וויל נישט אריינגיין אין קיין דעטאלן צוליב פארשטענדליכע סיבות

האבענדיג געלערנט אביסל מארקעטינג. האבעך געזען אז זיי פרובירן צו געווינען דעם עולם מיט אנדערע וועגן אנדערש ווי פאקטן
"מען טאר נישט זיין נארמאל, נארמאל מאכט משוגע"
קרעדיט @בבל בשם אלעזר לאנדא

The truth is the truth, even if no one believes it.
A lie is a lie, even if everyone believes it.

קרעדיט: ממש אזוי אינספערעישאנאל quotes

מצפים לישועה
שר האלף
תגובות: 1025
זיך איינגעשריבען אום: זונטאג אוקטובער 15, 2017 2:49 pm

תגובהדורך מצפים לישועה » מיטוואך ינואר 30, 2019 3:12 am

מאמרים מקצועיים › הריון, לידה וגידול ילדים בריאים › חיסונים - ההצעה שאי אפשר לסרב לה

חיסונים – לראשונה בישראל -

ההצעה שאי אפשר לסרב לה!

מאת ד"ר גיל יוסף שחר (M.D)

ינואר 2019

מה הייתה תגובתו?
לצערי, משרד הבריאות בחר שלא להתמודד עם הטענות והשאלות הנוקבות שהעליתי.

מה הוא כן בחר לעשות?
לזמן אותי לחדר החקירות (שימוע).

הוא אף הגדיל לעשות ופרסם את הזימון לשימוע ברשת האינטרנט (למרות שהחוק לא מחייב אותו לעשות זאת) וזאת על מנת לנסות לפגוע בשמי.
חבל שכתיבת מאמר, שמביא עובדות ושואל שאלות שאולי לא כל כך נעימות לשלטונות, מביא לזימון לחדר החקירות, בניסיון להפחיד ולהשתיק.
קצת מזכיר משטרים אפלים, כמו אלו הקיימים עד היום בסין, איראן וצפון קוריאה.

גם אם אתם תומכי חיסונים נלהבים וחושבים שכל המרבה הרי זה משובח ומצפים בכליון עיניים לעוד חיסונים שיגיעו לשוק בקרוב, אתם צריכים להזדעק על ניסיון ההשתקה הזה.

גם אם המאמרים היו בגדר הבעת דיעה נחרצת כנגד חיסונים, יש להם מקום בחברה דמוקרטית.
ובמיוחד שהם לא כאלה.
לא נאמרה בהם שום דיעה נחרצת בנושא ושום המלצה בנושא.
המאמרים האלו לא היו נגד.
הם היו בעד.
בעד הסכמה מדעת. בעד שקיפות.
מטרתם היתה שהורים ילמדו את העובדות לאשורן לפני שהם מחליטים על ביצוע פרוצדורה רפואית לילדם.
זוהי זכות מוסרית, שגם מעוגנת בחוק.

המאמרים הציגו את האופן בו נבדקה בטיחות החיסונים בניסויים הקליניים שנערכו לחיסוני התינוקות בישראל, תיארו סוגים (שלבים) שונים של ניסויים קליניים, ניתחו מחקרים ושאלו שאלות נוקבות ולגיטימיות.

אך במקום תגובה עניינית לטיעונים שהצגתי, הפרכתם אחד לאחד ומענה לכל השאלות הלגיטימיות והמתבקשות ששאלתי, השלטונות מנסים להשתיק אותי.

ניסיון ההשתקה הזה מהווה נדבך נוסף בשיח האלים שהתפתח בארץ בנושא החיסונים.
הנה מספר דוגמאות נוספות:
השיח בפייסבוק בקבוצות שעוסקות בנושא החיסונים הופך להיות יותר ויותר אלים ומסית כלפי הורים המעיזים לבקר את החיסונים.
רופא מחוזי שמשתמש בצו מתקופת המנדט על מנת לאסור על ילדים כניסה לגן (ילדים בריאים! לא חולים שעלולים להדביק ילדים אחרים!).
רופא אחר, שמבייש ולועג להורים על הבחירה שלהם שלא לחסן (לעג שמהווה הפרה חמורה של הקוד האתי של ההסתדרות הרפואית בישראל).
הצעות חוק הפוגעות קשה בזכות האדם על גופו.
דיונים וניסוח ניירות עמדה בלשכה לאתיקה של ההסתדרות הרפואית המבקשים לאסור על רופא להביע פומבית עמדה המנוגדת לעמדת משרד הבריאות, גם אם היא מנומקת היטב! (כן אתם שומעים נכון - גם אם היא מנומקת היטב ומגובה מדעית! איראן, צפון קוריאה, כבר אמרנו?)

ועוד ועוד...

הגענו לנקודת האל-חזור.
הגענו לשפל בשיח הציבורי בנושא זה, שכמותו לא היה במדינת ישראל מעולם.
המצב הזה הוא כבר בלתי נסבל.
הוא פוגע בנו קשות כחברה מלוכדת ובריאה, המאפשרת דיון לגיטימי בכל נושא שהוא. ללא צנזורה.
הגיע הזמן לעשות מעשה שישנה את התמונה.

יש לי הצעה.
הצעה שאי אפשר לסרב לה.
ההזדמנות שכל הצדדים מחכים לה מזה שנים רבות!
גם תומכי החיסונים, גם מתנגדי החיסונים, ובעיקר רוב-רובם של ההורים המבולבלים בין הדעות הסותרות.

אני פונה מעל במה זאת ומציע עימות מסודר, מדעי ומכובד בנושא בטיחות החיסונים.
אני מזמין את כל בכירי משרד הבריאות ובראשם את המשנה למנכ"ל משרד בריאות פרופ' איתמר גרוטו, ואת פרופ' רשפון, הרופא המחוזי של מחוז חיפה ואחד הרופאים הבכירים שיושבים בוועדה המייעצת בנושא חיסונים.

אני מזמין גם את בכירי רופאי ומדעני עמותת מדעת שגם מהם לא שמענו עד עתה שום תגובה רשמית למאמרים שלי (את התגובות החלקיות והאומללות, שהם ענו להורים מודאגים, שפנו אליהם וביקשו תגובה למאמרים שלי, הפרכתי בצורה מסודרת ויסודית בחלקים ב + ג), ובראשם אני מזמין את:
ד"ר נטע סופר צור, ד"ר לאימונולוגיה ודוברת העמותה
ד"ר בן הורוביץ, המנהל המקצועי של העמותה
ד"ר גיל צ'פניק, רופא ילדים, פעיל מרכזי בעמותה ואחד מיוזמי הצעת החוק בנוגע לחיסונים.

אני מזמין לעימות מומחים לאימונולוגיה, מומחים למחלות זיהומיות, מומחים לחיסונים ומומחים לרפואת ילדים.

אני מזמין גם את הרופאים העומדים מאחורי יוזמת "מחוסגן", שקורעת בין משפחות, גורמת למריבות בין בני זוג ומפלגת ישובים וקהילות: ד"ר מאיר עזרא אליה, מומחה ברפואת ילדים וד"ר ליאור אונגר, מתמחה בנוירו-כירורגיה.

אני מזמין גם את כל הרופאים שפעילים במיזם "מחוסגן" ומסבירים להורים בגני הילדים שחיסונים נבדקו ונמצאו כבטוחים ושאין להם מה לחשוש.
זאת לא חכמה להתמודד מול הורים, שאין להם את הכלים והידע לבדוק האם האמירות שלכם מבוססות.
בואו תעשו זאת מול אדם שיש לו את הכלים לכך.

אני מזמין את כל אלה לעימות פתוח בנושא בטיחות חיסונים.
עימות מדעי.
עימות שישים סוף לעימותים בפייסבוק שבהם הבורות חוגגת ולשון הרע שולטת.
עימות שבו התגובות יהיו ענייניות לגופו של עניין ולא לגופו של אדם
.
עימות שיסתכל לעובדות בעיניים ולא יפחד מהן.
עימות שייתן לכל הורה את הידע הנדרש לו על מנת להחליט מה הוא רוצה עבור ילדיו.

זה לא עימות בין מועמדים לראשות הממשלה.
זה לא יהיה עימות שבו מי שמדבר בפאתוס מרשים יותר זוכה בנקודות.
לא הכריזמה האישית תכריע פה.
המדע יכריע פה.
זה יהיה עימות כתוב, שבו כל צד יכול לקחת את הזמן, להתבונן בטענות ובמחקרים שהציג הצד השני ולהגיב להן עניינית.
כך מנהלים שיח מדעי.

רופאי ומדעני עמותת "מדעת" כתבו בעבר שאין להם עניין בעימות מול הורים "מתנגדי חיסונים".
הם לא מעוניינים בעימות שישתמש "בסרטוני יוטיוב" כראיות והוכחות.
על כך אני מסכים איתם.
הם כתבו שהם מוכנים לעימות רק עם איש מקצוע. עימות מגובה מחקרים.
אז הנה – אני פה.
מוכן לעימות מדעי טהור, שיסתמך על מחקרים בלבד.

גם ד"ר ליאור אונגר כתב בעמוד הפייסבוק שלו שהוא יהיה מוכן לעימות בנושא חיסונים.
(מעניין לציין אגב שד"ר ליאור אונגר לועג ומבייש פומבית כל מתנגד חיסונים ברשת, אך משום מה הוא בחר בשתיקה רועמת כתגובה כלפי המאמרים שלי. מדוע הוא לא הופך גם אותם למטרה לחיצי הלעג שלו? במה זכיתי לכבוד הגדול הזה?)

אז הנה - הרמתי את הכפפה.
אין יותר תירוצים.
הגיע הזמן לשיח מדעי נטו על נושא החיסונים.

והנה, אני מציע בזאת נקודת התחלה -
פרסמתי שלושה מאמרים על בטיחות החיסונים.
מאמרים שעשרות אלפי הורים נחשפו אליהם.
העליתי שם טענות קשות ובראשן הטענה שחיסוני השגרה הניתנים לתינוקות בישראל מעולם לא נבדקו בצורה הראויה בניסויים קליניים בטרם אושרו לשימוש.
אני פונה לכל הרופאים ואנשי המדע בארץ:
אם טעיתי, תוכיחו לי זאת.
אני מבטיח לפרסם כל תגובה רשמית שתגיע למאמרים אלו מצד משרד הבריאות, עמותת מדעת, רופאים בכירים, וכדומה.

אני פונה לכל אנשי המדע והרפואה בארץ –
הציבור דורש שלא תתחמקו יותר.
אם טעיתי – תוכיחו זאת.
ואם צדקתי – תודו שאכן כך הדבר.
אין אפשרות שלישית.

ואם תסרבו לדיון מדעי וענייני בנושא בטיחות חיסונים- זה אומר דרשני...

עימות מדעי כזה גם ישים קץ לעימותים אינסופיים בין שני הצדדים בפייסבוק.
לא עוד הורים שמתכתשים זה עם זה, מבלי שיש להם את הכלים והידע להגיב לגופו של עניין.
עימות מדעי כזה הוא הדבר היחיד שיכול לשים סוף לשיח האלים שמתרחש במדינה בנושא חיסונים.
שיח אלים שרק הולך ומתדרדר מיום ליום.

עימות מדעי כזה ישפוך אור על הנושא שהבורות חוגגת בו והססמאות החלולות מככבות בו.
עימות שבו כל צד יגיב עניינית ובצורה מדוייקת לטענות הצד השני עם גיבוי מדעי לתשובותיו.
כך ראוי להיות.
זה מגיע לנו.

אז הנה. עשיתי את הצעד הראשון.
מאות רבות של רופאים קוראים את המאמרים שלי.
בכירי משרד הבריאות קוראים את המאמרים שלי.
מדעני מדעת קוראים את המאמרים שלי.
ד"ר מאיר עזרא אליה וד"ר ליאור אונגר קוראים את המאמרים שלי.

אני פונה אליכם מעל במה זאת –
אם לא תענו להזמנה זו, להשיב עניינית לטענותיי, יש לכך רק הסבר אחד – אתם יודעים שכל מה שכתבתי הוא אמת לאמיתה.

עד היום היה לכם התירוץ של "לא נקיים עימות עם הורים אלא רק עם אנשי מקצוע".
התירוץ הזה נגמר.

לראשונה בישראל, רופא, בוגר הטכניון, מציע עימות מבוסס מדע ומחקרים, בנושא בטיחות חיסונים.

זאת פעם ראשונה בישראל, שאדם עם השכלה רפואית ויכולת להתמודד עם מחקרים מדעיים וטיעונים שונים בנושא, מציע עימות מבוסס מדע בנושא בטיחות חיסונים.

זו הצעה שאף רופא או מדען לא הציע אותה עד היום.

העובדה שהקמתי גוף פרטי ושפרנסתי לא תלויה בממסד הרפואי, היא זאת שמאפשרת לי להציע את ההצעה הזו (רופא/חוקר שקידומו ופרנסתו תלויים בממסד - לא יעז לעולם להתעמת מול הממסד בנושא שהינו "הפרה הקדושה" של עולם הרפואה).

הגיע רגע האמת.
תגיבו עניינית. אתם לא יכולים יותר להסתתר מאחורי תירוצים.
קיבלתם הזמנה רשמית לדיון מדעי טהור.

והרי זה מה שאתם טוענים כל הזמן – שאתם אנשי מדע ושהמדע לצידכם.
אתם טוענים שההתנגדות לחיסונים איננה מבוססת על מדע.
אז קדימה.
בואו תוכיחו זאת לכולנו.
תתחילו מלהראות לכולם מדוע אני טועה במאמרים שלי.
אני מבטיח לפרסם כל תגובה שלכם ולהגיב לה עניינית.
מגיע לציבור בישראל לדעת את האמת.
אחת ולתמיד.
מגיע לנו שהשיח בנושא חיסונים יהיה ענייני, מדעי ולא אלים ומתלהם.
ולראשונה בישראל יש הזדמנות לכך!

ממתין לתשובתכם,
גיל יוסף שחר MD

גם לכם נמאס מהשיח האלים שהתפתח בארץ בנושא חיסונים?
גם אתם חושבים שהגיע הזמן לעימות מדעי, מכובד וענייני?
אם כן - שתפו את ההזמנה הזו לעימות.
בזכותכם זה יקרה.
לעצט פאראכטן דורך מצפים לישועה אום מיטוואך ינואר 30, 2019 1:19 pm, מאל פאראכטן געווארן 1 סך הכל.

אוועטאר
Kosher Travel
שר האלף
פארבינד זיך:

תגובהדורך Kosher Travel » מיטוואך ינואר 30, 2019 8:28 am

ר' מצפים,
איך פארשטיי אז איהר האלט אז וואקסינס איז א סכנה
איך פארשטיי אז איהר זענט אנטי וואקסין
איך פארשטיי אז די CDC איז קארופטעט
איך פארשטיי אז איהר האלט אז אלע אונזער היימישע פרומע דאקטוירים ווייסן נישט וואס זיי רעדן, אפילו בשעת זיי שרייען הויעך און קלאהר אז מיהר האבן יא אדורכגעטוהן די נושא און מיהר האלטן אז וואקסינס ראטעוועט לעבענס.
איך פארשטיי אז דר. אנדרו וועיקפיעלד איז אייער העלד און דער מאווי פראדוסער דעל ביגטרי זאגט נאר אמת, אפילו די גאנצע מעדעצינישע (ווי אויך די גאנצע media) קאמיוניטי האלט אנדערשט.

מיהר ווייסן שוין די אלע זאכן. אזלא, פארוואס נאכאמאהל און נאכאמאהל איבערקייען די זעלבע זאך?
וויפיהל מאהל גייט איהר נאך שרייבן פון דעם דר. גיל יוסף שחר, וואס מאכט זיכער צו נוצן די MD title, הגם ער האט נאך קיינמאהל נישט געווען אין active medical practice. הגם ער האט שטודיעס וואס קיינער ווייסט נישט, אחוץ ער? הגם ער פארקויפט סופלעמענטס "במקום" וואקסינס? ווילסט פשוט זיכער מאכן אז אויב א פרישע אינגערמאנשיקעל קימט אריין דא, ווייל ער וויל ליינען דעהם אמת, אדער, על כל פנים, ליינען ביידע צדדים, זאל ער נאכאמאהל "נאר זעהן דיין צד"? און פארדעהם האלסטו און איין פארוואסערען איעדע נארמאלע פאוסט אין די אשכול און די וויכטיגע נושא? דאס איז honest? דאס איז דער דרך התורה? מיין וועג איז די אייניגסטע וועג? האסטו א רעכט צו שפילען דיני נפשות?

~~~~~~~~~~~~~
ביטע אנטשולדיגען, אונזער מאנסי, ניו יארק אידישע דירעקטארי שלאפט איצט. אפשר וועט ער זיך אויפוועקען אסאך בעסער ווי פריער. אפשר נישט.

מצפים לישועה
שר האלף

תגובהדורך מצפים לישועה » מיטוואך ינואר 30, 2019 8:38 am

זכריהו האט געשריבן:
מצפים לישועה האט געשריבן:https://www.gofundme.com/f/vaxxed-vs-unvaxxed-study?fbclid=IwAR2GA8nppCC2gkqv2Zp8D6Xru5XYBvUEqsrUcAprDeGl-MwbGWb3WBLfOJ8

https://respectfulinsolence.com/2019/01 ... ous-study/

Mel says:
April 11, 2015 at 5:13 pm
ok I took the time to read 2 of the studies. The first study I read was the German 2011 study. Several problems, the first one being that the vaccinated were determined by being any child that has received at least 1 vaccine. It is clearly obvious that a child that has received one vaccine may not demonstrate the same results as a child who has received the full vaccination schedule. Secondly, the vaccinated totalled 13,359 children while the unvaccinated control group was 94 children.

errrrrrr, quality study, not?

The second study I read was the Phillipine 2011 study. This was done for children born between 1 May 1983 and 30 April 1984, which included a total of 6 vaccines. This is VASTLY different from the vaccination schedule we see now!!!!!

If you are going to provide scientific evidence, I suggest you don’t follow the behaviour of exactly what you criticise anti-vaxxers for. Perhaps you should actually read the studies you’re linking to?

אין דאס איז וואס זיי שרייבן אליינס

In a
controlled experiment, a randomly selected set of children would be immunized while a control
group would not be, and the difference between the outcome for the immunized group and the
control group could be deemed a causal effect of immunization. In our study, however, the group
that is immunized is not randomly selected; for example, we find immunization is more common
for children with highly educated mothers. In this case, it is difficult to disentangle the effect of
immunization and the effect of having a highly educated mother.

און דאס איז פון iom

In summary, few studies have comprehensively assessed the association between the
entire immunization schedule or variations in the overall schedule and categories of health
outcomes, and no study has directly examined health outcomes and stakeholder concerns in
precisely the way that the committee was charged to address in its statement of task. No studies have compared the differences in health outcomes that some stakeholders questioned between
entirely unimmunized populations of children and fully immunized children.
Experts who
addressed the committee pointed not to a body of evidence that had been overlooked but rather to
the fact that existing research has not been designed to test the entire immunization schedule.
The committee believes that although the available evidence is reassuring, studies
designed to examine the long-term effects of the cumulative number of vaccines or other aspects
of the immunization schedule have not been conducted. Nevertheless, in its literature review, the
committee found useful designs for studies to measure exposures and outcomes and identified
strategies for expanding or adapting conventional study designs to clearly address whether any
adverse health outcomes are associated with the overall immunization schedule.

שעבאשנוט
שר חמש מאות
תגובות: 544
זיך איינגעשריבען אום: מאנטאג מאי 26, 2014 2:48 pm

תגובהדורך שעבאשנוט » מיטוואך ינואר 30, 2019 9:05 am

נעבעך פאר די אנטי וואקסיניסטן, די גאנצע וועלט גייט זיין טויט, געשטארבן, אדער אויטיסטיק, נאר זיי גייען בלייבן, יושש, א רחמנות אויף די פאר נארמאלע מענטשן וואס גייען בלייבן, וויאזוי גייען זיי זיך שפירן? די גייען טאנצן פון דאך פאר דעפרעשן

מצפים לישועה
שר האלף

תגובהדורך מצפים לישועה » מיטוואך ינואר 30, 2019 12:23 pm

שעבאשנוט האט געשריבן:נעבעך פאר די אנטי וואקסיניסטן, די גאנצע וועלט גייט זיין טויט, געשטארבן, אדער אויטיסטיק, נאר זיי גייען בלייבן, יושש, א רחמנות אויף די פאר נארמאלע מענטשן וואס גייען בלייבן, וויאזוי גייען זיי זיך שפירן? די גייען טאנצן פון דאך פאר דעפרעשן

עד כדי כך ארבעטן נישט די וועקסינס אז אלע וועלן שטארבן פון די מחלות וואס די אנטי פארשפרייטן?

שעבאשנוט
שר חמש מאות

תגובהדורך שעבאשנוט » מיטוואך ינואר 30, 2019 1:03 pm

ניטאמאל א וויץ כאפט ער, שטודיעס ליינט ער מיר

מצפים לישועה
שר האלף

תגובהדורך מצפים לישועה » מיטוואך ינואר 30, 2019 1:10 pm

מצפים לישועה
שר האלף

תגובהדורך מצפים לישועה » מיטוואך ינואר 30, 2019 1:20 pm

Kosher Travel האט געשריבן:ר' מצפים,
איך פארשטיי אז איהר האלט אז אלע אונזער היימישע פרומע דאקטוירים ווייסן נישט וואס זיי רעדן, אפילו בשעת זיי שרייען הויעך און קלאהר אז מיהר האבן יא אדורכגעטוהן די נושא און מיהר האלטן אז וואקסינס ראטעוועט לעבענס.
איך פארשטיי אז דר. אנדרו וועיקפיעלד איז אייער העלד און דער מאווי פראדוסער דעל ביגטרי זאגט נאר אמת, אפילו די גאנצע מעדעצינישע (ווי אויך די גאנצע media) קאמיוניטי האלט אנדערשט.

מיהר ווייסן שוין די אלע זאכן. אזלא, פארוואס נאכאמאהל און נאכאמאהל איבערקייען די זעלבע זאך?
וויפיהל מאהל גייט איהר נאך שרייבן פון דעם דר. גיל יוסף שחר, וואס מאכט זיכער צו נוצן די MD title, הגם ער האט נאך קיינמאהל נישט געווען אין active medical practice. הגם ער האט שטודיעס וואס קיינער ווייסט נישט, אחוץ ער? הגם ער פארקויפט סופלעמענטס "במקום" וואקסינס? ווילסט פשוט זיכער מאכן אז אויב א פרישע אינגערמאנשיקעל קימט אריין דא, ווייל ער וויל ליינען דעהם אמת, אדער, על כל פנים, ליינען ביידע צדדים, זאל ער נאכאמאהל "נאר זעהן דיין צד"? און פארדעהם האלסטו און איין פארוואסערען איעדע נארמאלע פאוסט אין די אשכול און די וויכטיגע נושא? דאס איז honest? דאס איז דער דרך התורה? מיין וועג איז די אייניגסטע וועג? האסטו א רעכט צו שפילען דיני נפשות?

מצפים לישועה
שר האלף

תגובהדורך מצפים לישועה » מיטוואך ינואר 30, 2019 1:27 pm

גם ה־FDA לא חסין: כשכסף וכוח מתערבים באישור תרופות חדשות
נוטים לחשוב שהרשויות יגנו על הציבור מפני תרופות מזיקות ומחקרים מוטים, אך מתברר שגם הגופים האמינים ביותר אינם חסינים מול העוצמה שצברו חברות הענק

בנימין מוזס
06.12.2018 | עודכן ב: 11:24 06.12.2018

בספטמבר התפטר ד"ר חוזה בסלגה, אחד
חוקרי הסרטן המובילים בארה"ב. כמה ימים קודם לכן תחקיר משותף של ה"ניו יורק טיימס" ו"פרו־פבליקה" חשף כי בסלגה, הרופא הראשי במרכז היוקרתי לחקר הסרטן ולטיפול בחולים "ממוריאל סלואן קטרינג" (MSK), קיבל מיליוני דולרים מיצרני תרופות ומחברות טכנולוגיה, ולא דיווח על ניגוד האינטרסים כנדרש.

קשה להתחקות אחר מניעיו של אדם כזה או אחר, אך חשוב להבין מדוע חברות התרופות והטכנולוגיה מוכנות להפקיד סכומי עתק בחשבונותיהם של בכירי המערכת הרפואית. אלה יכולים להיות ראשי איגודים ומנהלי מוסדות, אך גם רופאים וחוקרים. יותר מכך, חשוב להבין את ההשפעות מרחיקות הלכת שיש לכך על המחקר, הפרקטיקה הרפואית והציבור הרחב.

ד"ר חוזה בסלגה. קיבל מיליונים מיצרני תרופות
ד"ר חוזה בסלגה. קיבל מיליונים מיצרני תרופות צילום: NYT
רבים מאמינים שההשפעה השלילית של היחסים בין רופאים לחברות התרופות מוגבלת וסומכים את ידיהם על רשויות הפיקוח הרגולטוריות. אלא שלעתים קרובות מצליחות החברות לפרוץ את חומת המגן שהקימו הרשויות כדי למנוע הפצת תרופות וטכנולוגיות לא בטוחות, או סתם לא מועילות. יש די עדויות לכך שחומת המגן הזאת, שבעבר נחשבה לחזקה ובטוחה, לא עומדת במבחנים שמזמנים לה הקשרים ההדוקים של החברות עם מובילי דעה בעולם הרפואי. מקרה המבחן בעניין זה הוא ה–FDA, מינהל המזון והתרופות האמריקאי, שנחשב לגוף החזק ביותר בתעשיית התרופות והחלטותיו משפיעות על רוב מדינות העולם.

הרשמה מהירה לניוזלטר
הירשמו להמלצות הקריאה של הארץ
הרשמה בקליק
פרשת אבנדיה
ההתנהלות של נציגי ה–FDA במקרה של התרופה אַבַנְדיָה מוכיחה שגם הגופים החזקים ביותר אינם חפים מהשפעות זרות. במאי 1999 התקבל במשרדי חברת התרופות GlaxoSmithKline (GSK) מכתב מה–FDA, המאשר לשיווק את התרופה אבנדיה (Rosiglitazone). בנספח הרפואי שצורף לאישור נכתב כי המחקרים מראים שאבנדיה היא "תרופה בטוחה ויעילה" לטיפול בחולי סוכרת מבוגרים שבדמם רמות סוכר גבוהות. הסוקר הרפואי הוסיף שלא ברורה השפעתה הכוללת של התרופה על החולים, אך שיפור באיזון הסוכר עשוי, כפי שלמדנו ממחקרים אחרים, להקטין את הסיכון לפגיעה בעיניים, בכליות ובעצבים ההיקפיים כתוצאה מהסוכרת.

מה שמעניין הוא שהתמותה בקרב חולי סוכרת מבוגרים נובעת בעיקר ממחלות לב וכלי דם על רקע טרשת עורקים, אבל החברה כלל לא בדקה את השפעת התרופה על כלי הדם והלב. יתרה מזאת, מהמחקרים שצירפה GSK התברר שבקרב החולים שנטלו אבנדיה נצפו עלייה במשקל וברמת השומנים בדם. ממצאים אלה עוררו חשש שהתרופה עלולה לגרום למחלות לב או לאירוע מוחי אצל חלק מהחולים. אף על פי כן החליט ה–FDA לאשר לשיווק את התרופה, אך התנה את האישור בהתחייבות של החברה לבצע בהמשך מחקר מבוקר, שיבדוק את השפעת התרופה על מחלות לב וכלי דם.

סטיבן ניסן (מימין) לפני מתן עדות בשימוע בנושא תרופת האבנדיה, 2007
סטיבן ניסן (מימין) לפני מתן עדות בשימוע בנושא תרופת האבנדיה, 2007 צילום: Susan Walsh / ASSOCIATED PRESS
הפיצוי הגבוה אי פעם בגין תביעה ייצוגית נגד חברת תרופות - 12 מיליון שקלים
דו"ח מנהל התרופות האמריקאי: להוריד מהמדף את התרופה אבנדיה לחולי סוכרת
שמונה שנים לאחר מכן פירסם כתב העת הרפואי "ניו אינגלנד ג'ורנל אוף מדיסין" מטה־אנליזה, שסיכמה תוצאות של 42 מחקרים. הניתוח הראה שאצל חולים שנטלו אבנדיה נרשמה עלייה משמעותית בסיכון לאוטם שריר הלב, כמו גם עלייה בסיכון לתמותה ממחלות לב וכלי דם (בהשוואה לחולים שנטלו פלצבו או תרופות אנטי סוכרתיות אחרות). ביצוע המטה־אנליזה — שערך ראש המחלקה הקרדיווסקולרית ב"קליבלנד קליניק", סטיבן ניסן — התאפשר רק לאחר שחברת התרופות אולצה, בתום התדיינות משפטית, לאפשר גישה למחקרים שנערכו במימונה.

העורכת המדעית מרסיה אנגל נחשבת לאורים והתומים בכל הנוגע להתנהלות של חברות התרופות. לדבריה, כל הפתרונות שנוסו כדי לבער את הקשר המושחת בין החברות לרופאים נכשלו
הממצאים של ניסן, כפי שעוד יתברר, לא הפתיעו את ראשי GSK. "ניו יורק טיימס" חשף מסמכים המעידים שהחברה ערכה מחקר סודי שאישר כי תרופה מתחרה, אקטוס, בטוחה יותר מאבנדיה. אחד משותפי הסוד אף שלח מייל שבו הודה כי "המחקר בוצע לגמרי מתחת לרדאר". הוא הוסיף שעל פי בקשתו של בכיר בהנהלה, "אין לחשוף את הנתונים בפני איש מחוץ ל–GSK".

למרבה ההפתעה, כשבועיים אחרי שפורסמה המטה־אנליזה המרשיעה של ניסן פירסם אותו כתב עת את תוצאות הביניים של המחקר הקליני ש–GSK התחייבה לבצע על פי הנחיות ה–FDA. המחקר המבוקר נועד לבדוק את ההשפעות ארוכות הטווח של אבנדיה על תחלואה במחלות לב ועל תמותה מהן. הממצאים שללו את האפשרות שהתרופה גורמת לעודף תחלואה ותמותה ממחלות לב.

פרסום תוצאות הביניים שנתיים לפני המועד המתוכנן, מיד לאחר פרסום המטה־אנליזה שערך ניסן, לא היה מקרי. הסמיכות הזאת התאפשרה מאחר שהמטה־אנליזה הודלפה עוד לפני הפרסום לעובד של GSK על ידי אחד המעריכים החיצוניים של כתב העת. חודשיים אחר כך כינס ה–FDA ועדה מייעצת מורחבת שכללה 24 מומחים למחלות לב וכלי דם, אפידמיולוגיה, ביוסטטיסטיקה ואנדוקרינולוגיה. ברוב של 20 מומחים החליטה הוועדה שאבנדיה אכן מגדילה את הסיכון לתחלואה ותמותה כתוצאה ממחלות לב. עם זאת, הוועדה קבעה ברוב של 22 מומחים שאבנדיה לא תוסר מהמדפים והורתה להחמיר את האזהרות המתפרסמות לחולים הנוטלים את התרופה ולרופאים הרושמים אותה.

הצבעה גורלית
שנתיים לאחר מכן פורסמו התוצאות הסופיות של המחקר שערכה חברת התרופות. במחקר השתתפו 4,447 חולי סוכרת מבוגרים, וזמן המעקב הממוצע היה חמש שנים וחצי. תוצאות המחקר אישררו את תוצאות הביניים ושללו את הקשר בין אבנדיה לסיכון יתר לתמותה ממחלות לב.

אחד ממומחי ה–FDA, שבחן את המחקר ביסודיות, הצביע על פגמים רבים ומהותיים שנפלו בו. בעקבות ממצאי בדיקתו התכנסה מחדש הוועדה המייעצת של מינהל התרופות כדי לדון שוב בגורלה של התרופה. 12 חברים הצביעו בעד ההצעה להסיר את התרופה מהמדפים, 17 מהם דרשו להחמיר את ההגבלות על שיווק התרופה. שלושה תמכו בהצעה שלא לעשות שינוי במעמדה של התרופה.

אבל מתברר שהרכב הוועדה שונה לקראת ההצבעה הדרמטית, בניגוד לתקנון וללא נימוקים משכנעים. בין היתר צורפו אליה חברים מהוועדה הקודמת, שתמכו בהשארת התרופה בשוק. הם היו גם אלה שחרצו את גורל ההצבעה. לגבי אחד מהם נפתחה לאחר מכן חקירה בחשד לניגוד אינטרסים. בתחקיר של "וול סטריט ג'ורנל" התברר שהוא קיבל מ–GSK תשלום על הרצאות לקידום מוצריה.

ההחלטה על החמרת ההגבלות על התרופה קבעה שרופאים ירשמו את אבנדיה רק כמוצא אחרון ויחתימו את החולים על טופס שבו הם מצהירים שהם מודעים לסכנות הכרוכות בנטילתה. ההגבלות החדשות נכנסו לתוקף יותר משנה אחרי שהתקבלו. בינתיים, בהתבסס על אותם ממצאים שעמדו בפני מומחי ה–FDA, מקביליהם האירופאים כבר החליטו להסיר את אבנדיה מהמדפים.

תפנית נוספת בפרשה התחוללה ב–2013. בדיקה מדוקדקת שנערכה באוניברסיטת דיוק אישרה כי אף שנפלו פגמים במחקר שביצעה GSK, אין בהם להטות את המסקנה שהתרופה בטוחה לשימוש. ה–FDA הסיר חלק מהמגבלות על שיווק התרופה כבר באותה שנה, ובסוף 2015 הוסרו כולן. זה היה מאוחר מדי לאבנדיה, שמכירותיה ברחבי העולם צנחו במאות מיליוני דולרים. התרופה הוסרה מהמדפים ברוב המדינות, ובארה"ב היא כמעט ואינה נרשמת עוד.

המאבק נכשל
האם החמצנו תרופה יעילה בגלל האשמות שווא, או שחולים מתו בגלל תרופה מסוכנת? ייתכן שבעולם שבו גורלן של תרופות מוכרע על ידי מומחים שחלקם נמצאים בניגוד אינטרסים, התשובות לשאלות אלה לעולם לא יתבררו.

מרסיה אנגל, שהיתה עורכת ה"ניו אינגלנד ג'ורנל אוף מדיסין", פירסמה בשנת 2004 ספר בשם "כל האמת על חברות התרופות. איך הן מרמות אותנו ומה לעשות בקשר לכך?" הספר זכה לתפוצה נרחבת ולהשפעה רבה, ומאז נחשבת אנגל לאורים והתומים בכל הנוגע להתנהלות החברות. אנגל טוענת שכל הפתרונות שנוסו כדי לבער את הקשר המושחת בין חברות התרופות והרופאים נכשלו. במאמר שפירסמה ב"ניו יורק טיימס" הציעה שתי רפורמות מרחיקות לכת. האחת, לאסור על חוקרים במרכזים אקדמיים רפואיים לקבל תשלום מעבר לתמיכה במחקר מחברת התרופות, ולמנוע מצב שהחברות יהיו מעורבות בתכנון המחקר, בפרשנות של התוצאות ובפרסומן. השנייה, לאסור על רופאים לקבל מתנות מחברות התרופות, אפילו הקטנות ביותר. עליהם לשאת בהוצאותיהם ולשלם על הרצאות של מומחים, כמו שעושים במקצועות אחרים. "הם יכולים להרשות זאת לעצמם", כתבה.

על כך אפשר להוסיף שלנוכח פרשת אבנדיה מתחייב גם תיקון המגביל את המינויים לוועדות המייעצות ל–FDA, כך שיורכבו מאנשי מקצוע חפים מניגודי אינטרסים. אבל מכיוון שחברות התרופות רק מעמיקות את אחיזתן בממסד הרפואי ובמערכת הפוליטית, האפשרות לממש את הרפורמות המתבקשות נראית קלושה ביותר

פארשער
שר חמש מאות
תגובות: 823
זיך איינגעשריבען אום: מיטוואך דעצמבער 16, 2009 7:20 pm
פארבינד זיך:

תגובהדורך פארשער » מיטוואך ינואר 30, 2019 2:36 pm

מצפים לישועה האט געשריבן:https://www.ageofautism.com/2019/01/dr-richard-moskowitz-md-on-anti-vaxxers.html

שטארקע ארטיקל.

שעבאשנוט
שר חמש מאות

Half of new parents shown anti-vaccine misinformation on social media – report /

תגובהדורך שעבאשנוט » מיטוואך ינואר 30, 2019 2:49 pm

Half of new parents shown anti-vaccine misinformation on social media – report

פארוואס שרייבן די אנטי וואקסין אזוי פיל ליגענט?

קאוד: וועל אויס אלע

Half of new parents shown anti-vaccine misinformation on social media – report

Charity calls for tech firms to address spread of misleading information pushed by anti-vaxxers

Sarah Boseley
First published on Thu 24 Jan 2019 01.00 EST
Charity calls for tech firms to address spread of misleading information pushed by anti-vaxxers

Half of all parents with small children have been exposed to misinformation about vaccines on social media, according to a new report that finds the most common reason not to vaccinate is the fear of side-effects.

“We need to counteract health misinformation online and via social media,” said Shirley Cramer, the chief executive of the Royal Society for Public Health (RSPH), which published the report.

“We call on the social media giants and the platforms to look at what they could do around this because it is a breeding ground for misleading information and negative messaging. There could be some really negative and dangerous consequences. They need to take some responsibility.”

“Anti-vaxx” groups target the parents of new babies via social media, posting stories claiming babies have died or been harmed by vaccination. A US group called Stop Mandatory Vaccination, run by Larry Cook, was censured by the UK’s advertising watchdog in November over a paid-for Facebook post, after a complaint by the mother of a young baby in the UK.

“Parents, not only can any vaccine given at any age kill your child, but if this unthinkable tragedy does occur, doctors will dismiss it as ‘sudden infant death syndrome’ (Sids),” ran the post, which showed a picture of a baby with his eyes closed with his apparent name and date of birth – and death. It urged readers to join the Facebook group.

In response to the Advertising Standards Authority (ASA), the anti-vaxx group said it “targeted users with an interest in parenting because they intended to cause parents some concern before choosing to vaccinate their children”.

The ASA ruled that the post was misleading advertising and likely to cause fear and distress, particularly to parents seeking factual information about the risks of vaccinating their children.

Cook did not comply with the ruling, the ASA told the Guardian, so it worked with Facebook to have the ad in question removed. But the regulator said its powers were limited.

“There may still be posts appearing on the Larry Cook Facebook page that would, however, fall outside our remit; the ASA can only take action to remove paid-for ads on Larry Cook’s Facebook page that encourage users towards making a financial donation to Larry Cook.”

A Facebook spokesperson said on Wednesday night: “We don’t want misleading content on Facebook and have made significant investments in recent years to stop misinformation from spreading and to promote high-quality journalism and news literacy.

“That said, we always try to strike a balance between allowing free speech and keeping people safe – which is why we don’t prevent people from saying something that is factually incorrect, particularly if they aren’t doing so intentionally.

“However we do take steps to ensure this kind of content is demoted in people’s news feeds to give it less chance of being seen and spread and – ultimately – to discourage those posting it.”

Immunisation levels against common, potentially lethal diseases in Europe have fallen under the influence of sceptics who disseminate their views through social media.

Measles cases in Europe are at a 20-year high and 72 children and vulnerable adults died of it last year. The EU health commissioner, Vytenis Andriukaitis, has warned against the peddling of “fake news” about vaccine safety.

The RSPH report said parents generally supported vaccination in the UK but found “some worrying statistics”. Two in five parents of children under 18 said they were exposed to negative vaccine messages on social media or in online forums “often or sometimes”. That rose to half of parents whose children were under two and 47% whose children were under five.

Only one in 10 parents said they believed what they saw on social media. The report said: “This substantial exposure to negative vaccination messages may influence attitudes to vaccinations over time: repetition of messages is often mistaken for accuracy, a phenomenon known as the illusory truth effect.

“It has been found that even when people know a message is untrue, if it is repeated enough times, they will begin to believe it.”

The research, which included a survey of more than 2,600 parents as well as 2,000 other adults, found that there was a fairly low understanding of vaccines, with more than a quarter (28%) wrongly believing that a person can have too many.

The furore over the MMR (measles, mumps and rubella) vaccine triggered in 1998 by the disgraced gastroenterologist Andrew Wakefield, who claimed it could cause autism, was responsible for a huge drop in take-up, which has largely now recovered in the UK.

However, the research found that one in 10 parents had still not given their child the MMR. Most (70%) said they were afraid of potential side-effects. The discredited autism hypothesis still circulates widely on social media. One in five of all parents, including those who had their child vaccinated, believed the jab was likely to cause side-effects.

Uptake of the HPV (human papilloma virus) vaccine against cervical cancer is good, with more than 83% of girls in school year 9 getting a two-dose course in 2016-17. But it is not as good as uptake of other vaccines. Of the 2,600 parents surveyed, 180 had chosen not to have their child vaccinated and two-thirds of those cited side-effects.

Scare stories have been promoted by anti-vaxx campaigns, including through a YouTube video, claiming the vaccine had caused severe reactions in thousands of girls and hundreds of deaths.

Expert investigations in response to the scare, including a review by the European Medicines Agency, have confirmed that the vaccine is safe.

The Royal Society has also recommended that vaccinations should be available in a wider range of locations, including “pop-up” clinics in the high street, gym and workplaces for adult vaccines such as flu and shingles.

Cramer said social media companies should take responsibility for misinformation about vaccines in the same way that they are doing for mental health. She said: “We think they should clamp down on this spread of fake news and prioritise health information from reputable sources.”

In the RSPH survey, she added: “Four out of five adults agreed with us that social media platforms should take steps to limit fake news regarding vaccination. So the public are calling for this too.”

The research was sponsored by MSD, a company that makes vaccines. The RSPH said the firm “did not have editorial input and is not responsible for the content or opinions expressed.”

As 2019 begins…

… we’re asking readers to make a new year contribution in support of The Guardian’s independent journalism. More people are reading and supporting our independent, investigative reporting than ever before. And unlike many news organisations, we have chosen an approach that allows us to keep our journalism open and accessible to all, regardless of where they live or what they can afford. But this is only possible thanks to voluntary support from our readers – something we have to maintain and build on for every year to come.

The Guardian is editorially independent, meaning we set our own agenda. Our journalism is free from commercial bias and not influenced by billionaire owners, politicians or shareholders. No one edits our editor. No one steers our opinion. This is important as it enables us to give a voice to those less heard, challenge the powerful and hold them to account. It’s what makes us different to so many others in the media, at a time when factual, honest reporting is critical.

https://www.theguardian.com/society/201 ... dia-report

מצפים לישועה
שר האלף

תגובהדורך מצפים לישועה » מיטוואך ינואר 30, 2019 2:57 pm

פארשער האט געשריבן:
מצפים לישועה האט געשריבן:https://www.ageofautism.com/2019/01/dr-richard-moskowitz-md-on-anti-vaxxers.html

שטארקע ארטיקל.

דער דאקטער פארקויפט נישט קיין טראפן?

שעבאשנוט
שר חמש מאות

תגובהדורך שעבאשנוט » מיטוואך ינואר 30, 2019 3:35 pm

Richard Moskowitz – A homeopath (see Note 2), who thinks immunization is an act against god. Lastly, for laughs and giggles, here is his understanding of anthrax. There is not a single fiber of my being that can take this man seriously.

http://www.healthy.net/scr/article.aspx?ID=1121

http://www.doctorrmosk.com/Site/Advisor ... thrax.html

שעבאשנוט
שר חמש מאות

Anti-vaccine doctors – naming names and listing lists

תגובהדורך שעבאשנוט » מיטוואך ינואר 30, 2019 3:41 pm

Flash light
שר מאה
תגובות: 166
זיך איינגעשריבען אום: זונטאג מאי 31, 2015 4:09 pm

תגובהדורך Flash light » מיטוואך ינואר 30, 2019 4:00 pm

"Pardon me doctor. But the term 'Pro-vaxxer' sounds decent to me. The appropriate better word is "Vax Pushers".

Posted by: R Prasad | January 23, 2019 at 01:55 PM

מצפים לישועה
שר האלף

תגובהדורך מצפים לישועה » מיטוואך ינואר 30, 2019 4:33 pm

שעבאשנוט האט געשריבן:Richard Moskowitz – A homeopath (see Note 2), who thinks immunization is an act against god. Lastly, for laughs and giggles, here is his understanding of anthrax. There is not a single fiber of my being that can take this man seriously.

http://www.healthy.net/scr/article.aspx?ID=1121

http://www.doctorrmosk.com/Site/Advisor ... thrax.html

שעבאשנוט
שר חמש מאות

תגובהדורך שעבאשנוט » מיטוואך ינואר 30, 2019 4:44 pm

איך פייף אייך אן

אוועטאר
Kosher Travel
שר האלף
פארבינד זיך:

תגובהדורך Kosher Travel » מיטוואך ינואר 30, 2019 5:36 pm

מצפים לישועה האט געשריבן:
Kosher Travel האט געשריבן:ר' מצפים,

You are not being honest!!!

א מענטש מעג האבן, און מעג אפען ארויסברענגן זיין מיינונג. אפילו אויב ער איז איינגערעדט. אפילו ער גלייבט אז 9/11 was an inside job. ביז אהער החרשתי. אבער צו האלטן און איין פארוואסערען די אנדערע צד, מיט ריזיגע copy and paste, די זעלבע זאכן נאכאמאהל, פשוט צו דערשטיקן די נארמאלע צד, דאס ווייזט נישט אז מען האנדעלט מיט אחריות.

איך בין ארויס פון די כלים איצטער ווייל מיין משפחה וואלונטירט פאר קינדער וואס זענען קראנק אפען גאנצן לעבן פון vaccine preventable קראנקהייטן.

און ווער עס וויל דער אמת וועגן אוטיזם, זאל גיין זעהן וואס זאגן די ריזיגע עכטע autism support organizations.
מען זען זעהן וואס זאגן די עכטע
autism support groups, those that do the real research.
איהר ווייסט וואס זיי זאגן???

The results of this research is clear: Vaccines do not cause autism.

https://www.autismspeaks.org/what-causes-autism

און פאר ווער עס גלייבט די שקרים אז עס איז נישט דא קיין studies about the link of vaccines and autism, זאל ליינען דא:
Vaccine Safety: Examine the Evidence
https://www.healthychildren.org/English/safety-prevention/immunizations/Pages/Vaccine-Studies-Examine-the-Evidence.aspx

איך בעט אייך נאכאמאהל, גענוג מיט שפילן זיך מיט דיני נפשות.

~~~~~~~~~~~~~

אוועטאר
למעלה משבעים
שר תשעת אלפים
תגובות: 9392
זיך איינגעשריבען אום: זונטאג מארטש 02, 2008 10:17 pm
לאקאציע: ערגעץ פארבלאנדזשעט אויף די גראדע וואסערן

תגובהדורך למעלה משבעים » דאנארשטאג ינואר 31, 2019 12:27 am

אויף יענעם דף לינקט ער צום געריכט סייט, איינע פון די לינק'ס איז צובראכן, אבער מען קען עס טרעפן דא http://www.uscfc.uscourts.gov/autism-de ... nformation

http://www.uscfc.uscourts.gov/sites/def ... Ruling.pdf

http://www.uscfc.uscourts.gov/sites/def ... cision.pdf

די עיקר וואס איך זע איז די סוף פונעם צווייטן לינק.

Conclusion

The Hazlehursts’ experience as parents of an autistic child, as described during the evidentiary hearing in this case, has been a very difficult one. The undersigned is moved as a person and as a parent by the Hazlehursts’ account and again extends to the Hazlehursts very sincere sympathy for the challenges they face with Yates. The undersigned’s charge, however, does not permit decision making on the basis of sentiment but rather requires a careful legal analysis of the evidence.

The parties have submitted a wealth of evidence and have presented the testimony of a number of experts, the most persuasive of whom have extensive clinical and research experience in the particular areas of interest in this case, and whose opinions were well-supported by reliable and scientifically sound literature. Having carefully and fully considered the evidence, the undersigned concludes that the combination of the thimerosal-containing vaccines and the MMR vaccine are not causal factors in the development of autism and therefore, could not have contributed to the development of Yates’ autism. The weight of the presented evidence that is scientifically reliable and methodologically sound does not support petitioners’ claim. Petitioners have failed to establish entitlement to compensation under the Vaccine Act. Absent the filing of a timely motion for review, the Clerk of the Court shall enter judgment accordingly.

די עווידענס מן הסתם איז אויך געקומען פון אונטערגעקויפטע דאקטורים.... ווי איך פארשטיי דארף מען צו קענען זען אין די לינק אלע עווידענס פון ביידע זייטן.

צוריק צו “געזונטהייט”

ווער איז אונליין

באנוצערס וואס דרייען זיך דא: נישטא קיין איינגעשריבענע באנוצערס און 4 געסט