מדינת ישראל נייעס און פאליטישע קאך לעפל

אנאליזן און דעבאטעס

די אחראים: יאנאש,אחראי,געלעגער

אוועטאר
מים חיים
שר ארבעת האלפים
תגובות: 4970
זיך איינגעשריבן אום: דאנערשטאג יולי 14, 2016 12:08 pm

Re: מדינת ישראל נייעס און פאליטישע קאך לעפל

תגובה דורך מים חיים »

פאליטישע עקספערט האט געשריבן:יעדע קהלה וואלט עס געוואלט

צענדליגע האטליינס וואלטן בלאקירט געווארן וכדו'

און די עולם וואלט זיך גוט גערעגט, פונקט ווי די בני א''י
אוועטאר
פאליטישע עקספערט
שר עשרת אלפים
תגובות: 17720
זיך איינגעשריבן אום: זונטאג אוגוסט 15, 2021 8:23 pm
פארבינד זיך:

תגובה דורך פאליטישע עקספערט »

מים חיים האט געשריבן:

איה"נ
פראגראם
שר חמישים
תגובות: 88
זיך איינגעשריבן אום: דינסטאג יולי 06, 2021 5:02 pm

תגובה דורך פראגראם »

פאליטישע עקספערט האט געשריבן:
מים חיים האט געשריבן:

איה"נ

איז וויבאלד למעשה מאכט עס קיינער נישט (וואס איז אגב נישט אזוי שווער) זעהט אויס אז יעדער פאשטייט אז מען קען נישט טוהן וואס מען וויל, אדער אין חוץ לארץ זעהט מען עס נישט פאר וויכטיג
אוועטאר
פאליטישע עקספערט
שר עשרת אלפים
תגובות: 17720
זיך איינגעשריבן אום: זונטאג אוגוסט 15, 2021 8:23 pm
פארבינד זיך:

תגובה דורך פאליטישע עקספערט »

פראגראם האט געשריבן:
פאליטישע עקספערט האט געשריבן:
מים חיים האט געשריבן:

איה"נ

איז וויבאלד למעשה מאכט עס קיינער נישט (וואס איז אגב נישט אזוי שווער) זעהט אויס אז יעדער פאשטייט אז מען קען נישט טוהן וואס מען וויל, אדער אין חוץ לארץ זעהט מען עס נישט פאר וויכטיג

וויאזוי קען מען עס טון??
דריידל
שר תשעת אלפים
תגובות: 9171
זיך איינגעשריבן אום: דינסטאג יולי 07, 2015 2:13 pm

תגובה דורך דריידל »

א באריכט וואס איז היינט ארויסגעקומען לויטעט אז תל אביב איז די טייערסטע שטאט אין די וועלט צו וואוינען.
כ'הא נישט קיין צייט יעצט; רוף מיך צוריק נאכמיטאג
אוועטאר
יוסף פריעדמאן
שר שבעת אלפים
תגובות: 7403
זיך איינגעשריבן אום: דאנערשטאג אפריל 30, 2015 4:31 am

תגובה דורך יוסף פריעדמאן »

דריידל האט געשריבן:א באריכט וואס איז היינט ארויסגעקומען לויטעט אז תל אביב איז די טייערסטע שטאט אין די וועלט צו וואוינען.

נישט וייט פון דמשק - די ביליגסטע.
כי לך טוב להודות

. ע . ע . ע . ש . ע . . ש . . ש . ע . ש . ש . ע ולשמחה נאה לזמר . ע . ע
אוועטאר
הערינג מיט ברוינפען
שר שלשת אלפים
תגובות: 3576
זיך איינגעשריבן אום: מיטוואך יולי 08, 2020 10:41 pm

תגובה דורך הערינג מיט ברוינפען »

יוסף פריעדמאן האט געשריבן:
דריידל האט געשריבן:א באריכט וואס איז היינט ארויסגעקומען לויטעט אז תל אביב איז די טייערסטע שטאט אין די וועלט צו וואוינען.

נישט וייט פון דמשק - די ביליגסטע.

בין איך נייגעריג וויפיל מענטשען פון תל אביב וואלטן געווילט גיין קיין דמשק וואוינען - מסתמא זערא.

און וויפיל פון דמשק וואלטן געווילט גיין קיין תל אביב וואוינען - מסתמא טויזענטע.
די עזה מיליטער האט פיר אפטיילונגען, די קאמאנדא איינהייט, פיס זעלנער איינהייט, ראקעט און מיסיל שיסער איינהייט, און די יומען שיעלד איינהייט.
אוועטאר
אחשוורוש דער דריטער
שר שלשת אלפים
תגובות: 3999
זיך איינגעשריבן אום: דאנערשטאג סעפטעמבער 12, 2019 3:05 pm
לאקאציע: שבע ועשרים ומאה מדינה...

תגובה דורך אחשוורוש דער דריטער »

חיים אלטמן מסכם את השבוע החולף בטור מחורז:

חֹם נֵרוֹת הַחֲנֻכִּיָּה
מְמַלֵּא אֶת הַבָּתִּים,
וְנֶפֶשׁ כָּל יְהוּדִי הוֹמִיָּה
לְשִׁיר רֶגֶשׁ מַתְאִים.
גְּזֵרוֹת מַמְשִׁיכוֹת לְהִפָּלֵט
מִמֶּמְשֶׁלֶת הַמִּתְיַוְּנִים,
עַל הַגִּיּוּר חֲפֵצִים לְהִשְׁתַּלֵּט
'לְהָאִיר פָּנִים' לֹא מִתְכַּוְּנִים.
וּוַרְיָאנְט חָדָשׁ וּשְׁמוֹ אוֹמִיקְרוֹן
הִכְנִיס אֶת הָעוֹלָם לַחֲרָדָה,
מְאַיֵּם לְקַרְקֵעַ כָּל אֲוִירוֹן
מְתַעְתֵּעַ בַּנִּשְׁאָר מֵהַמַּדָּע.
בִּדְרָמָתִּיּוּת בֶּנֶט מַצְהִיר
אַל תָּטוּסוּ לְחֻפְשָׁה!
שָׂם פַּס שַׂר הַחוּץ, יָאִיר,
גַּם לֹא הִקְשִׁיבָה הָאִשָּׁה…
אַךְ בְּנֵס נִצְּלוּ חֲסִידִים
מִלִּינְץ נוֹרָא בְּרַאמַאְלׇלָה,
מִצְטָרֵף הַמַּעֲשֶׂה לִשְׁאָר הַחֲסָדִים
הַמֻּרְעָפִים עָלֵינוּ מִלְּמַעְלָה!
אוועטאר
סאבאבא
שר האלפיים
תגובות: 2489
זיך איינגעשריבן אום: זונטאג פעברואר 14, 2021 8:35 am
לאקאציע: וואנזיניגאציע

תגובה דורך סאבאבא »

השר יועז הנדל בפגוש את העיתונות על הפגישה עם האדמו״רים, ״אני מכבד אותם מאוד, הקשבתי להם בקשב רב. גפני היה קצת נרגז שהוא לא הוזמן לפגישה ולא היה מודע לה. הדלת שלי פתוחה, אם הוא רוצה להיפגש אני מוכן״.
.i'm not normal. i'm me

מיין טיר איז אפן פאר אייך [email protected]
אוועטאר
יוסף פריעדמאן
שר שבעת אלפים
תגובות: 7403
זיך איינגעשריבן אום: דאנערשטאג אפריל 30, 2015 4:31 am

תגובה דורך יוסף פריעדמאן »

סאבאבא האט געשריבן:השר יועז הנדל בפגוש את העיתונות על הפגישה עם האדמו״רים, ״אני מכבד אותם מאוד, הקשבתי להם בקשב רב. גפני היה קצת נרגז שהוא לא הוזמן לפגישה ולא היה מודע לה. הדלת שלי פתוחה, אם הוא רוצה להיפגש אני מוכן״.

אופס. דאס איז שוין דירעקטע חוצפה קעגן דער ראש הכולל פון אופקים.
כי לך טוב להודות

. ע . ע . ע . ש . ע . . ש . . ש . ע . ש . ש . ע ולשמחה נאה לזמר . ע . ע
אוועטאר
אחשוורוש דער דריטער
שר שלשת אלפים
תגובות: 3999
זיך איינגעשריבן אום: דאנערשטאג סעפטעמבער 12, 2019 3:05 pm
לאקאציע: שבע ועשרים ומאה מדינה...

תגובה דורך אחשוורוש דער דריטער »

לאחר שעתיים ארוכות בהם נחקרו חקירה ממושכת במשרדי מח"ש בירושלים, שוחררו שני לוחמי המג"ב שנטרלו במהלך השבת קודש את המחבל בשער שכם זאת ללא תנאים מגבילים.

כזכור, לוחמי מג"ב שחיסלו היום את המחבל שביצע את פיגוע הדקירה סמוך לשער שכם בירושלים, נחקרו הערב באזהרה במשרדי מח"ש בירושלים זאת לאחר פרסום סרטון בו נראה כיצד הם יורים במחבל השוכב על הקרקע.

ב'מעריב' דווח כי מול גל הביקורת הזה מנסים במח"ש להסביר את ההיגיון מאחורי ההחלטה לחקור את השניים עוד הערב, וטוענים כי חרף העובדה שקשה אולי להבין את ההחלטה, היא עדיין ראויה ולגיטימית.

גורמים במח"ש הבהירו כי הליך החקירה, בו נדרשו הלוחמים שירו במחבל שביצע את פיגוע הדקירה בעיר העתיקה בירושלים, הוא סטנדרטי. הם הוסיפו כי התזמון אמנם חריג, אך נעשה על מנת למנוע לזות שפתיים.

לדבריהם, במקרים בהם מתבצע שימוש בנשק ויש הרוגים מח"ש פותחת בחקירה. ועל כן, על מנת להימנע משיבוש חקירה, הלוחמים נחקרו כבר הערב תחת אזהרה ושוחררו בסיום החקירה. לצד זאת, הובהר כי אין בעצם החקירה כדי להעיד על חשד נגדם, והסרטונים מצביעים על כך שהמחבל היה חמוש בסכין גם כשהיה שכוב על הקרקע.

בארגון הטרור חמאס גינו את חיסול המחבל ומסרו: "הוצאתו להורג של מבצע פיגוע הדקירה בירושלים אכזרית ומשקפת את הפנים הפליליות והמכוערות של ישראל, והיא רק תחזק את עמנו".

בשמאל הקיצוני הצטרפו וגינו אף הם. השר עיסאווי פריג', החבר בממשלת בנט, כתב: "אל מול ניסיון רצח, יש לירות בתוקפים כדי להציל חיי אדם, לא כדי לקחת את חייהם שלהם כשאינם מהווים עוד סכנה. אם התמונה המשתקפת מהסרטונים משער שכם נכונה, לא מדובר רק בהפרה של הוראות הצבא והמשטרה, אלא גם במעשה שמבטא אדישות לחיי אדם שראוי להיחקר".

מנגד, ראש הממשלה נפתלי בנט גיבה את הלוחמים: "הלוחם והלוחמת פעלו באופן מהיר ונחוש מאוד, כמצופה משוטרי ישראל, אל מול מחבל שניסה לרצוח אזרח ישראלי. אני מבקש למסור להם את מלוא הגיבוי. כך היה מצופה מלוחמינו לפעול וכך הם פעלו. אסור לנו לאפשר לעיר הבירה שלנו להפוך למוקד של טרור".

שר החוץ יאיר לפיד גיבה אף הוא את הלוחמים, וכתב בחשבון הטוויטר שלו: "מחזק את כוחות הביטחון ולוחמי מג"ב שפעלו הערב מהר, חתרו למגע בנחישות והביאו לסיום אירוע הטרור הנפשע בשער שכם, ולהצלת חיים. מגבה לחלוטין את הלוחמות והלוחמים שלנו. לא ניתן למחבלים להשתולל ברחבי ירושלים ובכל מקום אחר בארץ".

השר לביטחון הפנים עמר בר-לב מסר: "הסרטון מזירת הפיגוע הערב מציג 50 שניות שבהן חוצה מחבל מעבר חצייה, תוקף מספר פעמים חרדי, ממשיך ונע אל עבר שוטר מג"ב, תוקף אותו עד הרגע שהשוטרים יורים עליו. שנייה או שתיים לאחר הירי הראשוני היה על השוטרים לקבל החלטה אם המחבל שנפגע עומד להפעיל חגורת נפץ. כשיש ספק אין ספק".

כאמור, בשמאל הקיצוני גינו. ח"כ עופר כסיף כתב: "עוד הוצאה להורג ללא משפט שנקלטה בעין המצלמה. ירי באדם פצוע או שרוע שאינו מהווה סכנה, יהיה מעשהו אשר יהיה, הוא פשע מלחמה בעליל".

ח"כ עאידה תומא-סלימאן: "פעם דיברו על 'נטרול'. הוא על האדמה ומבצעים בו וידוא הריגה. הוצאה להורג של אדם שלא מהווה יותר איום – היא פשע איום ונורא. זו המציאות שהכיבוש מייצר".

במפלגות הימין באופוזיציה דחו את הביקורת וגיבו את לוחמי מג"ב. ח"כ אמיר אוחנה: "לוחמי מג"ב שחיסלו את המחבל בירושלים צריכים להיות מוזמנים ללשכת השר לביטחון הפנים לקבלת תעודת הערכה, כפי שעשיתי פעמים רבות במשך כהונתי. אני משבח אותם ואת כל השוטרים והלוחמים החותרים למגע ומחסלים את המחבלים בזירת הפיגוע, כך בדיוק צריך להסתיים אירוע".

ח"כ איתמר בן גביר: "לכל המצקצקים, גם כשמחבל שוכב על הרצפה הוא מהווה סכנה ויכול להפעיל מטען חבלה. אני משבח את לוחמי מג"ב על פעילותם המהירה בנחישות ובמהירות, שהרגו את המחבל המתועב, וצריך שיהיה ברור לכולם, שמחבל שיוצא לרצוח יהודי יהרג במקום".

גם במשטרה מגבים את הלוחמים. מפקד משמר הגבול, ניצב אמיר כהן על הפיגוע בכיכר שער שכם: "בימים האחרונים נעשו מספר ניסיונות ע״י מחבלים לפגוע בלוחמים ובאזרחים. הלוחמים והלוחמות פעלו בצורה נחושה, חתרו למגע וסיימו את האירוע בכך שמנעו פיגוע גדול יותר באזרחים ובלוחמים".

"אני מגבה באופן מלא את הלוחמים שהגיבו כנדרש לאירוע והביאו לניטרולו של המחבל ומנעו ממנו פגיעה נוספת בלוחמים ואזרחים שהיו במקום. הלוחמים ימשיכו לעמוד על המשמר באופן מקצועי ונחוש. כחיל מקצועי נלמד את הפרטים המדוייקים כמו בכל אירוע".

מפכ"ל המשטרה רב ניצב יעקב שבתאי: "הלוחמים הללו לא לבד. אני נותן גיבוי מלא לפעילותם ואנו כמשטרה נעמוד לצידם, נסייע ונעזור בכל שנידרש".
אוועטאר
סאבאבא
שר האלפיים

תגובה דורך סאבאבא »

א פרישע אנקעטע דורך 'מדד הקול היהודי 'פון 'המכון הישראלי לדמוקרטיה' ווייזט אז אזויפיל וי 42 פראצענט פון די איזראלי פאלק האלט אז די געריכט פון נתניהו איז א באניצונג מיט די געריכט אלץ א כלי אים צו רודפ'ן פאליטיש, דאקעגן בלויז 39 פראצענט האבן נישט מסכים געווען מיט די טענה
.i'm not normal. i'm me

אוועטאר
סאבאבא
שר האלפיים

תגובה דורך סאבאבא »

פרישע אומגלויבליכע ציטאטן פון דער מחוצף מנדלבליט איז נעכטן אויפגעדעקט געווארן דורך זיין מקורב גיא פלג אין ערוץ 12 ווי דארט געבט דער באאמטע וואס איז קייינמאל נישט געוועלט געווארן א גאנצע מוסר שמועס איבער דעמאקראטיע און עטיק פאר א מענטש וואס נאנט צו צוויי מיליאן מענטשן האבן געוועלט, און איינוועגס טוט ער באשטעטיגן וואס נתניהו'ס שטיצערס טענה'ן שוין פונלאנג אז אלעס איז אישי, מנדלבליט האט קודם געשאסן די פייל און נאכדעם פראבירט ארומצרינגלען עס וויבאלד ער האט געזען אין ביבי א סכנה פאר זיין אייגענע פאזיציע.
ליינט און שטוינט:
"גדלתי על תורת ז'בוטינסקי. הדרך הזאת מתחילה בחירות האישית והשלטון נועד לשרת את היחיד. אני חושב שמי שהנהיג את המדינה לאחרונה הבין את זה לא פחות טוב – אבל ראיתי התגלגלות למקום של נאמנות אישית, שזה אומר סכנה לדמוקרטיה. מבחוץ זה נראה דמוקרטיה כמו פולין והונגריה"
"בלי לשים לב פתאום מצאנו את עצמנו במלחמה על הלגיטימיות של היועץ המשפטי לממשלה, על ה-DNA של העם היהודי ומדינת ישראל בתקופה המודרנית. זה, אני חושב, בסוף זה הסיפור. לקח לי זמן להבין את הסיפור. על רקע זה היו כל ההתקפות".
"היה מצב שבו כדי לא להגיע למצב שעומד לדין משנה הכול מקצה לקצה (נתניהו) מביא מישהו שיגיד שהתיק מתפורר, קורס ואין כלום. לא חלמתי שנגיע למקום הזה, צריך לדאוג גם לעתיד כי זה יכול לחזור על עצמו. אין ערובה לדמוקרטיה, זה הלקח שלי מהסיפור הזה".
"אחת המסקנות שלי, המטרידות מאוד מהאירוע הזה שאני חושב שיצאנו מזה. אבל באמת הרבה חסדי שמיים, אני באמת חושב ככה. הוא שומר על העם שלנו, ככה אני חושב, ממש. לא יודע איך זה היה נגמר, אני לא הייתי שותק, בית המשפט העליון בטח לא היה שותק".
כשנשאל על ידי נוכח בשיחה האם "חסדי שמים הצילו אותנו מביבי?" - מנדלבליט השיב: "היה מצב שבו כדי לא להגיע למצב שעומד לדין משנה הכול מקצה לקצה (נתניהו) מביא מישהו שיגיד שהתיק מתפורר, קורס ואין כלום. לא חלמתי שנגיע למקום הזה, צריך לדאוג גם לעתיד כי זה יכול לחזור על עצמו. אין ערובה לדמוקרטיה, זה הלקח שלי מהסיפור הזה".

img-20211207-wa0542_optimized.jpg
img-20211207-wa0542_optimized.jpg (68.54 KiB) געזען 694 מאל

img-20211207-wa0541_optimized.jpg
img-20211207-wa0541_optimized.jpg (67.12 KiB) געזען 694 מאל

img-20211207-wa0540_optimized.jpg
img-20211207-wa0540_optimized.jpg (66.71 KiB) געזען 694 מאל
לעצט פארראכטן דורך סאבאבא אום מיטוואך דעצעמבער 08, 2021 8:47 am, פארראכטן געווארן 2 מאל.
.i'm not normal. i'm me

אוועטאר
סאבאבא
שר האלפיים

תגובה דורך סאבאבא »

סאבאבא האט געשריבן:פרישע אומגלויבליכע ציטאטן פון דער מחוצף מנדלבליט איז נעכטן אויפגעדעקט געווארן דורך זיין מקורב גיא פלג אין ערוץ 12 ווי דארט געבט דער באאמטע וואס איז קייינמאל נישט געוועלט געווארן א גאנצע מוסר שמועס איבער דעמאקראטיע און עטיק פאר א מענטש וואס נאנט צו צוויי מיליאן מענטשן האבן געוועלט.
ליינט און שטוינט:
"גדלתי על תורת ז'בוטינסקי. הדרך הזאת מתחילה בחירות האישית והשלטון נועד לשרת את היחיד. אני חושב שמי שהנהיג את המדינה לאחרונה הבין את זה לא פחות טוב – אבל ראיתי התגלגלות למקום של נאמנות אישית, שזה אומר סכנה לדמוקרטיה. מבחוץ זה נראה דמוקרטיה כמו פולין והונגריה"
"בלי לשים לב פתאום מצאנו את עצמנו במלחמה על הלגיטימיות של היועץ המשפטי לממשלה, על ה-DNA של העם היהודי ומדינת ישראל בתקופה המודרנית. זה, אני חושב, בסוף זה הסיפור. לקח לי זמן להבין את הסיפור. על רקע זה היו כל ההתקפות".
"היה מצב שבו כדי לא להגיע למצב שעומד לדין משנה הכול מקצה לקצה (נתניהו) מביא מישהו שיגיד שהתיק מתפורר, קורס ואין כלום. לא חלמתי שנגיע למקום הזה, צריך לדאוג גם לעתיד כי זה יכול לחזור על עצמו. אין ערובה לדמוקרטיה, זה הלקח שלי מהסיפור הזה".
"אחת המסקנות שלי, המטרידות מאוד מהאירוע הזה שאני חושב שיצאנו מזה. אבל באמת הרבה חסדי שמיים, אני באמת חושב ככה. הוא שומר על העם שלנו, ככה אני חושב, ממש. לא יודע איך זה היה נגמר, אני לא הייתי שותק, בית המשפט העליון בטח לא היה שותק".
כשנשאל על ידי נוכח בשיחה האם "חסדי שמים הצילו אותנו מביבי?" - מנדלבליט השיב: "היה מצב שבו כדי לא להגיע למצב שעומד לדין משנה הכול מקצה לקצה (נתניהו) מביא מישהו שיגיד שהתיק מתפורר, קורס ואין כלום. לא חלמתי שנגיע למקום הזה, צריך לדאוג גם לעתיד כי זה יכול לחזור על עצמו. אין ערובה לדמוקרטיה, זה הלקח שלי מהסיפור הזה".

287043.jpg
287043.jpg (26.36 KiB) געזען 708 מאל

287045.jpg
287045.jpg (27.61 KiB) געזען 708 מאל
.i'm not normal. i'm me

אוועטאר
סאבאבא
שר האלפיים

תגובה דורך סאבאבא »

287041.jpg
287041.jpg (18.11 KiB) געזען 705 מאל
.i'm not normal. i'm me

אוועטאר
סאבאבא
שר האלפיים

תגובה דורך סאבאבא »

287055.jpg
287055.jpg (30.34 KiB) געזען 1622 מאל
.i'm not normal. i'm me

אוועטאר
סאבאבא
שר האלפיים

תגובה דורך סאבאבא »

סאבאבא האט געשריבן:א פרישע אנקעטע דורך 'מדד הקול היהודי 'פון 'המכון הישראלי לדמוקרטיה' ווייזט אז אזויפיל וי 42 פראצענט פון די איזראלי פאלק האלט אז די געריכט פון נתניהו איז א באניצונג מיט די געריכט אלץ א כלי אים צו רודפ'ן פאליטיש, דאקעגן בלויז 39 פראצענט האבן נישט מסכים געווען מיט די טענה

עמית סגל: סקר המכון הישראלי לדמוקרטיה: רוב בעלי הדעה סבורים שמשפט נתניהו הוא שימוש בהליך המשפטי למטרות פוליטיות. 42-39%. שימו לב לפילוח המפלגתי, בקרב 84% סבורים שההליך פוליטי, בליכוד 69%, בישראל ביתנו 52%, ברע"מ 18% ואפילו במרצ 19% סבורים שההליך פוליטי ולא פלילי
.i'm not normal. i'm me

אוועטאר
סאבאבא
שר האלפיים

תגובה דורך סאבאבא »

img-20211207-wa0237_optimized.jpg
img-20211207-wa0237_optimized.jpg (63.5 KiB) געזען 1611 מאל
.i'm not normal. i'm me

אוועטאר
סאבאבא
שר האלפיים

תגובה דורך סאבאבא »

img_20211207_233455_optimized.jpg
img_20211207_233455_optimized.jpg (38.07 KiB) געזען 1608 מאל
.i'm not normal. i'm me

אוועטאר
סאבאבא
שר האלפיים

תגובה דורך סאבאבא »

פרישע רעקארדינגען פון מגלומנדנבליט איז אויפגעדעקט געווארן היינט אין ערוץ 12 דורך זיין מקורב גיא פלג ווי דארט באציט ער זיך צו די תיקים פון אריה דרעי :

"אני חושב שהתוצאה היא לא טובה, היא רעה אפילו, שזה לקח כל כך הרבה זמן",
"תיק דרעי בא אליי כתיק שחיתות מאוד חמור, חקירה של נושאים ודברים כאילו שזה נראה וואו, גדול, כן? מהתיק הזה לא נולד אפילו עכברון, זאת אומרת כלום, זה לא שמשטרה, לא יודע, זה כאילו פשוט כלום, לא הייתה חקירה על העלמות מס"
"לקח פרק זמן מאוד ארוך, שלא הלך לשום מקום. פשוט כלום, עכשיו מתוך זה שחוקרים סיפור גדול שהוא לא קיים אז מגיעים לסיפורים אחרים. האם אפשר להתעלם מהם? חד משמעית לא, אי אפשר, אתה מגיע לדברים אחרים, לעולמות אחרים לגמרי ומגלים דברים"
אני מתכוון שתהיה הכרעה בדבר הזה לכאן או לכאן לפני שאני מסיים את התפקיד".
.i'm not normal. i'm me

אוועטאר
זילבערווערק
שר שלשת אלפים
תגובות: 3815
זיך איינגעשריבן אום: דינסטאג יוני 08, 2021 2:40 am

תגובה דורך זילבערווערק »

וואלט איר געווען א ראטגעבער ביי בנט, וואס וואלט איר אים גע'עצה'ט?
יא נוצן די נייע פראכטפולע פליגער, דאן וועט מען זאגן אז נתניהו וואלט מען אטאקירט און אים גלעט מען...
נישט נוצן די נייע פראכטפולע פליגער, און דאן וועט מען אים אטאקירן היתכן אז מ'האט אינוועסטירט אזויפיל געלט און מ'נוצט עס נישט
אוועטאר
זילבערווערק
שר שלשת אלפים

תגובה דורך זילבערווערק »

זילבערווערק האט געשריבן:וואלט איר געווען א ראטגעבער ביי בנט, וואס וואלט איר אים גע'עצה'ט?
יא נוצן די נייע פראכטפולע פליגער, דאן וועט מען זאגן אז נתניהו וואלט מען אטאקירט און אים גלעט מען...
נישט נוצן די נייע פראכטפולע פליגער, און דאן וועט מען אים אטאקירן היתכן אז מ'האט אינוועסטירט אזויפיל געלט און מ'נוצט עס נישט

איך וואלט געזאגט, טאמער גייט מען דיר סייווי אטאקירן, קענסטו דאך פאר די זעלבע פרייז כאטש הנאה האבן פון די פליגער...
אוועטאר
סטיטשינער
שר עשרים אלף
תגובות: 22670
זיך איינגעשריבן אום: דאנערשטאג יאנואר 05, 2017 3:49 pm
לאקאציע: 50°18′N 21°4′E

תגובה דורך סטיטשינער »

איך וואלט עס זיכער גענוצט, פשוט שיצא לנתניהו את העינים.
שפאנט'ס מיט ווארטונג

די רעוואלוציע איז אין פילן שוואנג

טראגטס עס ארויס פון דא!
אוועטאר
זילבערווערק
שר שלשת אלפים

תגובה דורך זילבערווערק »

אנגעקומען א אימעיל פון דירקט-פולס, אבער די אופססס... פון נטפרי קהלות האט ארויפגעשפרינגען
01.png
01.png (52.58 KiB) געזען 521 מאל
אוועטאר
זילבערווערק
שר שלשת אלפים

תגובה דורך זילבערווערק »

זילבערווערק האט געשריבן:אנגעקומען א אימעיל פון דירקט-פולס, אבער די אופססס... פון נטפרי קהלות האט ארויפגעשפרינגען
01.png

בכל אופן, והוא העיקר, טאמער ווילן זיי שטארק וויסן וואס מיין מיינונג איז, זאלן זיי אנפרעגן ביי @סאבאבא
פארשפארט

צוריק צו “נייעס קאך לעפל”